Uloženka

Tuřanka 115a, Brno - Slatina

Depo se nachází v budově PNS.

Informace o výdejním místě

Výdejní místo je označeno jako aktivní a nemělo by být uzavřeno. Pro více informací volejte 216 216 516.

Výdejní místo je vybaveno platební terminálem a je zde možné zaplatit dobírku platební kartou. Je však důležité si zkontrolovat zda platbu kartou doběrečného podporuje odesílatel balíčku. Tuto informaci naleznete v e-mailu a SMS zprávě společně s heslem k výdeji.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky k odeslání dle parametrů v aplikaci Zásilkovna.cz

Maximální hmotnost příjmaných balíčku má výdejní místo nastaveno na 20 kg. Zásilky nad tuto velikost na toto výdejní místo nelze doručit.

Výdejní místo následující otevírací dobu:
OPENING HOURS

Pokud vás zajímá kde se nachází Vaše zásilka můžete ji sledovat kliknutím zde a zadáním jejího trasovacího čísla. Nově umožňujeme sledování zásilek téměř všech přepravních společností působících v ČR.

Kde výdejní místo najít?

Depo se nachází v budově PNS.
  • Sjezd 201 z dálnice D1 na křižovatce doleva a na prvních semaforech znovu doleva a po levé straně za mostem uvidíte vjezd do areálu Tuřanka. Projedete kolem Ikea skladu až dozadu k budově PNS - na budově je navigace k Uložence.
  • Směrem z centra Brna po Olomoucké ulici dojedete na kruhový objezd a vyjedete druhým výjezdem a na prvních semaforech doprava. a po levé straně za mostem uvidíte vjezd do areálu Tuřanka. Projedete kolem Ikea skladu až dozadu k budově PNS - na budově je navigace k Uložence.

Mapa

Další pobočky poblíž

Komentáře k pobočce