Zásilkovna Cukrárna U Lososů

Libu┼íina 154, Bechyn─Ť

┬áV├Żdejn├ş m├şsto se nach├íz├ş v Cukr├írn─Ť U Losos┼»

Informace o v├Żdejn├şm m├şst─Ť

V├Żdejn├ş m├şsto Cukr├írna U Losos┼» je ozna─Źeno jako aktivn├ş a nem─Ťlo by b├Żt uzav┼Öeno. Pro v├şce informac├ş volejte 216 216 516.

V├Żdejn├ş m├şsto Cukr├írna U Losos┼» je vybaveno platebn├ş termin├ílem a je zde mo┼żn├ę zaplatit dob├şrku platebn├ş kartou. Je v┼íak d┼»le┼żit├ę si zkontrolovat zda platbu kartou dob─Ťre─Źn├ęho podporuje odes├şlatel bal├ş─Źku. Tuto informaci naleznete v e-mailu a SMS zpr├ív─Ť spole─Źn─Ť s heslem k v├Żdeji.

Na tomto v├Żdejn├şm m├şst─Ť lze pod├ívat z├ísilky jako reklama─Źn├ş asistenty. Co je to reklama─Źn├ş asistent a jak vr├ítit z├ísilku zp─Ťt obchodu najdete zde. Seznam reklama─Źn├şch k├│d┼», kter├Ż se sna┼ż├şme roz┼íi┼Öovat nalezenete zde.

Na tomto v├Żdejn├şm m├şst─Ť lze pod├ívat z├ísilky k odesl├ín├ş dle parametr┼» v aplikaci Z├ísilkovna.cz

Maxim├íln├ş hmotnost p┼Ö├şjman├Żch bal├ş─Źku m├í v├Żdejn├ş m├şsto nastaveno na 10 kg. Z├ísilky nad tuto velikost na toto v├Żdejn├ş m├şsto nelze doru─Źit.

V├Żdejn├ş m├şsto n├ísleduj├şc├ş otev├şrac├ş dobu:
PoÔÇôSo 09:00ÔÇô17:00
Ne 13:00ÔÇô17:00

V p┼Ö├şpad─Ť, ┼że m├íte jak├ękoliv ot├ízky t├Żkaj├şc├ş se v├Żdejn├şho m├şsta ─Źi Va┼í├ş z├ísilky volejte z├íkaznickou linku na ─Ź├şsle 216 216 516.

Pokud v├ís zaj├şm├í kde se nach├íz├ş Va┼íe z├ísilka m┼»┼żete ji sledovat kliknut├şm zde a zad├ín├şm jej├şho trasovac├şho ─Ź├şsla. Nov─Ť umo┼ż┼łujeme sledov├ín├ş z├ísilek t├ęm─Ť┼Ö v┼íech p┼Öepravn├şch spole─Źnost├ş p┼»sob├şc├şch v ─îR.

Kde v├Żdejn├ş m├şsto naj├şt?

┬áV├Żdejn├ş m├şsto se nach├íz├ş v Cukr├írn─Ť U Losos┼»

 Parkovat lze na parkovišti přes ulici.

Mapa

Dal┼í├ş pobo─Źky pobl├ş┼ż

Koment├í┼Öe k pobo─Źce Cukr├írna U Losos┼»