Zásilkovna DŮM, ZAHRADA, KVĚTINY

Náměstí Svobody 133, Sušice

Průjezdem z Náměstí Svobody vejdete do dvora, a  po pravé straně, v prodejně DŮM, ZAHRADA, KVĚTINY, najdete výdejní místo Zásilkovny.

Informace o výdejním místě

Výdejní místo DŮM, ZAHRADA, KVĚTINY není vybaveno platební terminálem a není zde možné zaplatit dobírku platební kartou.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky jako reklamační asistenty. Co je to reklamační asistent a jak vrátit zásilku zpět obchodu najdete zde. Seznam reklamačních kódů, který se snažíme rozšiřovat nalezenete zde.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky k odeslání dle parametrů v aplikaci Zásilkovna.cz

Maximální hmotnost příjmaných balíčku má výdejní místo nastaveno na 10 kg. Zásilky nad tuto velikost na toto výdejní místo nelze doručit.

Výdejní místo následující otevírací dobu:
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–12:00

V případě, že máte jakékoliv otázky týkající se výdejního místa či Vaší zásilky volejte zákaznickou linku na čísle 216 216 516.

Pokud vás zajímá kde se nachází Vaše zásilka můžete ji sledovat kliknutím zde a zadáním jejího trasovacího čísla. Nově umožňujeme sledování zásilek téměř všech přepravních společností působících v ČR.

Kde výdejní místo najít?

Průjezdem z Náměstí Svobody vejdete do dvora, a  po pravé straně, v prodejně DŮM, ZAHRADA, KVĚTINY, najdete výdejní místo Zásilkovny.

Mapa

Další pobočky poblíž

Komentáře k pobočce DŮM, ZAHRADA, KVĚTINY