Zásilkovna Elektronik Prešov

Hlavná 7, Prešov

Pobočka sa nachádza v centre mesta v predajni ELEKTRONIK - rádioamatér,  bývalé OVP/Tesla/Multiservis na prízemí vzadu v bráne napravo, približne 150metrov od obchodného domu Tesco a 50metrov od predajne Kenvelo/Baťa (na tej istej strane ulice).

Informace o výdejním místě

Výdejní místo Elektronik Prešov je označeno jako aktivní a nemělo by být uzavřeno. Pro více informací volejte 216 216 516.

Výdejní místo Elektronik Prešov je vybaveno platební terminálem a je zde možné zaplatit dobírku platební kartou. Je však důležité si zkontrolovat zda platbu kartou doběrečného podporuje odesílatel balíčku. Tuto informaci naleznete v e-mailu a SMS zprávě společně s heslem k výdeji.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky jako reklamační asistenty. Co je to reklamační asistent a jak vrátit zásilku zpět obchodu najdete zde. Seznam reklamačních kódů, který se snažíme rozšiřovat nalezenete zde.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky k odeslání dle parametrů v aplikaci Zásilkovna.cz

Maximální hmotnost příjmaných balíčku má výdejní místo nastaveno na 10 kg. Zásilky nad tuto velikost na toto výdejní místo nelze doručit.

Výdejní místo následující otevírací dobu:
Po–Pi 09:00–12:00, 12:30–17:00

V případě, že máte jakékoliv otázky týkající se výdejního místa či Vaší zásilky volejte zákaznickou linku na čísle 216 216 516.

Pokud vás zajímá kde se nachází Vaše zásilka můžete ji sledovat kliknutím zde a zadáním jejího trasovacího čísla. Nově umožňujeme sledování zásilek téměř všech přepravních společností působících v ČR.

Tipy na nákupy a dárky

Nejširší nabídku zrnkové kávy, čajů (porcovaných, sypaných i pečených) a dalších delikates najdete pouze v La Delika.cz

Široká nabídka bot pro celou Vaši rodinu za příznivé ceny to je Obuv Beako

Kde výdejní místo najít?

Pobočka sa nachádza v centre mesta v predajni ELEKTRONIK - rádioamatér,  bývalé OVP/Tesla/Multiservis na prízemí vzadu v bráne napravo, približne 150metrov od obchodného domu Tesco a 50metrov od predajne Kenvelo/Baťa (na tej istej strane ulice).

Parkovanie je možné na platených mestských parkoviskách na Slovenskej alebo Jarkovej ulici, cca 100-200metrov od pobočky.

Na pobočku sa dá dostať každým spojom MHD, ktorý ide cez centrum mesta. Najbližšia zastávka je „Na Hlavnej“, v smere od železničnej stanice je možné vystúpiť aj na zastávke „Divadlo Jonáša Záborského“ (bývalá zastávka Veľká pošta oproti OD Tesco)

Mapa

Další pobočky poblíž

Komentáře k pobočce Elektronik Prešov