Zásilkovna Gang Shop

Vítězná 1059/7, Karlovy Vary

 Pobočka se nachází podél hlavní silnice směrem do centra. Parkování je možné přímo před pobočkou - podél silnice nebo v okolních uličkách.

Informace o výdejním místě

Výdejní místo Gang Shop je označeno jako aktivní a nemělo by být uzavřeno. Pro více informací volejte 216 216 516.

Výdejní místo Gang Shop je vybaveno platební terminálem a je zde možné zaplatit dobírku platební kartou. Je však důležité si zkontrolovat zda platbu kartou doběrečného podporuje odesílatel balíčku. Tuto informaci naleznete v e-mailu a SMS zprávě společně s heslem k výdeji.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky jako reklamační asistenty. Co je to reklamační asistent a jak vrátit zásilku zpět obchodu najdete zde. Seznam reklamačních kódů, který se snažíme rozšiřovat nalezenete zde.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky k odeslání dle parametrů v aplikaci Zásilkovna.cz

Maximální hmotnost příjmaných balíčku má výdejní místo nastaveno na 10 kg. Zásilky nad tuto velikost na toto výdejní místo nelze doručit.

Výdejní místo následující otevírací dobu:
Po–Pá 10:00–12:00, 13:00–18:00
So 10:00–13:00

V případě, že máte jakékoliv otázky týkající se výdejního místa či Vaší zásilky volejte zákaznickou linku na čísle 216 216 516.

Pokud vás zajímá kde se nachází Vaše zásilka můžete ji sledovat kliknutím zde a zadáním jejího trasovacího čísla. Nově umožňujeme sledování zásilek téměř všech přepravních společností působících v ČR.

Kde výdejní místo najít?

 Pobočka se nachází podél hlavní silnice směrem do centra. Parkování je možné přímo před pobočkou - podél silnice nebo v okolních uličkách.

 Pár minut chůzí od pobočky se nachází autobusové nádraží "Tržnice"

Mapa

Další pobočky poblíž

Komentáře k pobočce Gang Shop