Zásilkovna Hostinec u Ciboušů

Dunajovická 15, Březí

Pobočka se nachází v informačním centru hostince U Ciboušů vedle prodejny potravin. Vchod do výdejního místa je z pravé strany budovy.

Informace o výdejním místě

Výdejní místo Hostinec u Ciboušů je označeno jako aktivní a nemělo by být uzavřeno. Pro více informací volejte 216 216 516.

Výdejní místo Hostinec u Ciboušů je vybaveno platební terminálem a je zde možné zaplatit dobírku platební kartou. Je však důležité si zkontrolovat zda platbu kartou doběrečného podporuje odesílatel balíčku. Tuto informaci naleznete v e-mailu a SMS zprávě společně s heslem k výdeji.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky jako reklamační asistenty. Co je to reklamační asistent a jak vrátit zásilku zpět obchodu najdete zde. Seznam reklamačních kódů, který se snažíme rozšiřovat nalezenete zde.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky k odeslání dle parametrů v aplikaci Zásilkovna.cz

Maximální hmotnost příjmaných balíčku má výdejní místo nastaveno na 10 kg. Zásilky nad tuto velikost na toto výdejní místo nelze doručit.

Výdejní místo následující otevírací dobu:
Po–Út 10:00–15:00
St 10:00–17:00
Čt–So 10:00–21:00

V případě, že máte jakékoliv otázky týkající se výdejního místa či Vaší zásilky volejte zákaznickou linku na čísle 216 216 516.

Pokud vás zajímá kde se nachází Vaše zásilka můžete ji sledovat kliknutím zde a zadáním jejího trasovacího čísla. Nově umožňujeme sledování zásilek téměř všech přepravních společností působících v ČR.

Kde výdejní místo najít?

Pobočka se nachází v informačním centru hostince U Ciboušů vedle prodejny potravin. Vchod do výdejního místa je z pravé strany budovy.

Parkování před pobočkou zdarma.

BUS zastávka "Březí" cca 200m.

Mapa

Další pobočky poblíž

Komentáře k pobočce Hostinec u Ciboušů