Zásilkovna Sapacom

Libušská 319/126, Praha

Výdejní místo se nachází ve středu areálu tržnice SAPA - budova SAPACOM, v 1.patře. Je nutné projít obchodem po schodech do 1. patra. 

Informace o výdejním místě

Výdejní místo Sapacom je označeno jako aktivní a nemělo by být uzavřeno. Pro více informací volejte 216 216 516.

Výdejní místo Sapacom je vybaveno platební terminálem a je zde možné zaplatit dobírku platební kartou. Je však důležité si zkontrolovat zda platbu kartou doběrečného podporuje odesílatel balíčku. Tuto informaci naleznete v e-mailu a SMS zprávě společně s heslem k výdeji.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky jako reklamační asistenty. Co je to reklamační asistent a jak vrátit zásilku zpět obchodu najdete zde. Seznam reklamačních kódů, který se snažíme rozšiřovat nalezenete zde.

Na tomto výdejním místě lze podávat zásilky k odeslání dle parametrů v aplikaci Zásilkovna.cz

Maximální hmotnost příjmaných balíčku má výdejní místo nastaveno na 10 kg. Zásilky nad tuto velikost na toto výdejní místo nelze doručit.

Výdejní místo následující otevírací dobu:
Po–Pá 09:00–12:30, 13:00–17:00

V případě, že máte jakékoliv otázky týkající se výdejního místa či Vaší zásilky volejte zákaznickou linku na čísle 216 216 516.

Pokud vás zajímá kde se nachází Vaše zásilka můžete ji sledovat kliknutím zde a zadáním jejího trasovacího čísla. Nově umožňujeme sledování zásilek téměř všech přepravních společností působících v ČR.

Kde výdejní místo najít?

Výdejní místo se nachází ve středu areálu tržnice SAPA - budova SAPACOM, v 1.patře. Je nutné projít obchodem po schodech do 1. patra. 

Zaparkovat lze na parkovišti před výdejním místem. Při vjezdu horním vstupem pojedete stále rovně, kde se přímo před Vámi objeví  žlutá budova SAPACOM. 

Nedaleko areálu SAPA se nachází autobusová zastávka "U Libušské sokolovny" a "Sídliště písnice".

Mapa

Další pobočky poblíž

Komentáře k pobočce Sapacom